Powiat Puławski

Oferta edukacyjna szkół z powiatu

Powiat Puławski opracował folder przeznaczony dla uczniów, którzy kończą podstawowy etap edukacji i stoją przed wyborem szkoły średniej. Zawarte w nim zostały wszystkie placówki edukacyjne prowadzone przez Powiat wraz z profilami kształcenia.

W folderze pojawiły się opisy 12 szkół, wśród których są zarówno licea ogólnokształcące, jak i zespoły szkół, szkoły branżowe czy centra kształcenia. Opisano w nim warunki do nauki oraz poszczególne profile klas wraz z rozszerzeniami przedmiotowymi. Całość uzupełniono fotografiami wykonanymi przez uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Puławach z klasy technik fotografii i multimediów. W ostatnich latach wiele zmieniło się w puławskich szkołach, zostały wyposażone w materiały dydaktyczne oraz wykorzystywane są nowoczesne metody nauczania. Co roku oferta jest dostosowywana do potrzeb na rynku, dlatego warto zapoznać się z tym, co szkoły przygotowały dla uczniów na przyszły rok szkolny.

Zebranie wszystkich szkół w jednym miejscu ma być ułatwieniem dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się w jakim kierunku chcą się doskonalić. Oferta jest różnorodna, tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Zapoznanie się z publikacją jest możliwe na stronie internetowej Starostwa Powiatowego, została ona wydana jedynie w formie elektronicznej. Prezentuje ofertę oraz możliwości szkół nie tylko w samych Puławach, ale też w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym i Kęble.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button