Miasto Puławy

Wiosenna zbiórka krwi w Azotach

Działający przy Zakładach Azotowych Klub HDK zaprasza do udziału w kolejnej akcji mającej na celu zebranie jak największej ilości krwi. Mimo że stany magazynowe w bankach krwi są obecnie na dobrym poziomie, organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w akcji.

Osoby chętne, by oddać krew, będą mogły odwiedzić budynek dyrekcji puławskich Zakładów Azotowych 14 kwietnia a więc w Wielki Czwartek od 8:30 do 13:00. W celu zapewnienia wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia komfortu i bezpieczeństwa sanitarnego zapisy, podobnie jak w przypadku poprzednich akcji są prowadzone telefonicznie. Pod wskazany przez organizatorów numer 609 933 998 należy wysłać SMS w treści wpisując swoje imię i nazwisko.

Podczas akcji przeprowadzona zostanie także zbiórka słodyczy na rzecz dzieci uchodźców z Ukrainy. Organizatorzy zachęcają uczestników do okazania swojego serca także w ten sposób.

Przypomnijmy, że na co dzień krew w Puławach można oddawać w punkcie zorganizowanym w budynku szpitala przy ul. Bema 1. Rejestracja dawców prowadzona jest w dni robocze w godz. 7:00-12:30.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button