Miasto Puławy

Stwórz kartkę dla księżnej Izabeli

Muzeum Czartoryskich oraz Urząd Miasta w Puławach po raz kolejny zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym, dotyczącym jednej z najbardziej symbolicznych postaci dla naszego miasta – księżnej Izabeli Czartoryskiej.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie kartki urodzinowej z widocznym motywem podróżnym dla księżnej z racji kolejnej rocznicy urodzin Izabeli. W zabawie liczy się oryginalność jak również estetyczne wykonanie pracy. W konkursie ustalono dwie kategorie wiekowe, dla uczniów z klas 1-3 oraz 4-8. Technika prac jest dowolna, format propozycji konkursowej nie może przekraczać rozmiaru A4. Celem konkursu jest m.in. kształtowanie postaw patriotyzmu lokalnego, popularyzacja historii naszego miasta oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności u najmłodszych.

Prace konkursowe należy przesyłać do wtorku 5 kwietnia na adres puławskiego Muzeum Czartoryskich. Ogłoszenie wyników nastąpi kilka dni później w mediach społecznościowych Muzeum oraz puławskiego Urzędu Miasta.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button