Miasto PuławyPOLECAMYSport

Wiosenny turniej badmintona w Puławach

Uczniowski Klub Sportowy Badminton Puławy organizuje wiosenny turniej dla wszystkich miłośników tego rakietowego sportu.

Pula nagród turnieju rozgrywanego w Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach to blisko 2 tysiące złotych. Do dyspozycji zawodników będą 4 korty. Osoby, które chciałyby wziąć udział w turnieju, mogą zapisywać się drogą mailową na adres Uczniowskiego Klubu Sportowego. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, klub lub miejscowość, nazwę kategorii (w przypadku młodzieży również wiek), a także dane osobowe partnera do gry podwójnej. Jeśli dana osoba nie posiada partnera do debla a chce wystartować w rozgrywkach gry podwójnej, powinna w zgłoszeniu dodać, że szuka partnera. Zaplanowano rozgrywki na różnych poziomach w zależności od poziomu zaawansowania zawodników. W turnieju mogą brać udział zawodnicy od 15. roku życia. Rywalizacja badmintonistów zaplanowana jest na sobotę 2 kwietnia. Rozpoczęcie turnieju od godz. 12:00.

Zgłoszenia do turnieju “Wiosenna lotka” są przyjmowane do 31 marca na adres uksbadpul@gmail.com. Na stronie internetowej Uczniowskiego Klubu Sportowego Puławy osoby zainteresowane uczestnictwem w turnieju mogą poznać szczegółowy regulamin zawodów.

Plakat: Multimedia Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button