Miasto Puławy

Teatralny Misz-Masz w Domu Chemika

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza miłośników poezji na Teatralny Misz-Masz. To wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością dla dziewięciorga członków Koła Konferansjerów i Recytatorów, działającego w Puławskim Ośrodku Kultury.

Wiersze i proza, które zostaną zaprezentowane podczas spotkania, to głównie dzieła literatury współczesnej. Zgromadzeni w małej sali teatralnej “Domu Chemika” usłyszą interpretacje utworów między innymi Marcina Świetlickiego czy Tomasza Organka a także tworzących kilkadziesiąt lat temu Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej czy Jana Brzechwy. Wśród recytatorów znajdą się zarówno osoby z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym jak i ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sztuce recytacji przed większą publicznością.

Premiera Teatralnego Misz-Maszu odbędzie się w piątek 25 marca o godz. 17:00 we wspomnianej już małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury. Wydarzenie poprowadzi Anna Magdalena Filipiak. Wstęp jest wolny.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button