Miasto Puławy

Muzeum Czartoryskich zaprasza na lekcje i warsztaty

Puławskie Muzeum Czartoryskich, które niedawno ponownie otworzyło się dla zwiedzających, przypomina o prowadzonych przez siebie lekcjach muzealnych oraz warsztatach dla dzieci i młodzieży.

W edukacyjnej ofercie tej instytucji znajdują się m.in. warsztaty dla najmłodszych, podczas których dzieci dowiadują się, jak zostać młodym kolekcjonerem oraz czy każda rodzina posiada swój herb. Nieco starsi mogą wziąć udział w zajęciach, podczas których będą mieli okazję zaprojektować park w stylu angielskim czy dowiedzieć się, jakie mityczne stworzenia kryją się w Pałacu Czartoryskich. Podczas lekcji muzealnych i warsztatów z pewnością nie zabraknie też tematyki podróży, która jest głównym motywem niedawno otwartej w Muzeum wystawy. Edukatorzy zapewnią najmłodszym naukę przez zabawę i odkrywanie. Organizatorzy zapewniają, że zajęcia będą dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników. W zależności od charakteru warsztatów odbywają się one w salach ekspozycyjnych bądź sali edukacyjnej.

Grupy zorganizowane mogą dokonywać rezerwacji na zajęcia telefonicznie bądź mailowo, z pełną ofertą edukacyjną Muzeum Czartoryskich można zapoznać się na stronie internetowej tej instytucji w zakładce Edukacja.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button