Miasto Puławy

Rusza akcja Aktywne Puławy 2022

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny startuje z akcją Aktywne Puławy. Ma ona zachęcić mieszkańców miasta do praktykowania zdrowej aktywności fizycznej przez udział w zorganizowanych imprezach sportowych.

Osoby, które będą brały udział w wydarzeniach opatrzonych hasłem “Aktywne Puławy” otrzymają punkty do gromadzenia w specjalnych dzienniczkach aktywności. Te pod koniec roku zostaną policzone, a najbardziej zaangażowani w imprezy sportowe organizowane przez MOSiR – nagrodzeni. Od marca do października, czyli w okresie kiedy najchętniej korzystamy z ruchu na świeżym powietrzu, będą odbywały się rajdy piesze, rowerowe i spływy kajakowe. Punkty dostaną także osoby korzystające z wypożyczalni rowerów i sprzętu pływającego oraz bieżni w ramach akcji “Biegaj z MOSiR”.

Dzienniki aktywności przeznaczone do zbierania naklejek można już odbierać w Recepcji Hotelu Olimpic. Zainteresowani udziałem w imprezach sportowych powinni śledzić przede wszystkim stronę internetową oraz portale społecznościowe puławskiego MOSiR-u, tam będą pojawiały się informacje o bieżących wydarzeniach. Pierwsze z nich zaplanowano na niedzielę 27 marca – odbędzie się wtedy Rajd Rowerowy.

Autor: M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button