InformacjeMiasto Puławy

Zmiana w funkcjonowaniu punktu zbiórki Urzędu Miasta

Sytuacja związana z pomocą uchodźcom przybywającym z Ukrainy zmienia się dynamicznie. Puławski Urząd Miasta poinformował o zmianach w funkcjonowaniu punktu, w którym zbierane są dary dla potrzebujących przybyszów ze Wschodu.

Urzędnicy poinformowali, że w tym tygodniu zbiórka będzie prowadzona do soboty od 8:00 do 20:00. Punkt nie będzie zaś już czynny w niedziele. Od przyszłego tygodnia dary do puławskiego Urzędu Miasta będzie można przynosić od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 18:00. W przypadku większego transportu należy wcześniej skontaktować się telefonicznie z koordynatorem zbiórki pod numerem 695 551 138.

Ponadto Urząd Miasta po raz kolejny zaktualizował listę najbardziej potrzebnych obecnie rzeczy. Według stanu na czwartek artykuły pierwszej potrzeby, które mogą przynosić chętni ofiarodawcy to damskie maszynki do golenia, pasty i szczoteczki do zębów dla dzieci, wkładki higieniczne w małych opakowaniach, konserwy rybne, kasza gryczana, musy dla dzieci, sól oraz środki piorące.

Aby być na bieżąco z aktualnymi potrzebami uchodźców warto śledzić profile na portalach społecznościowych prowadzących zbiórki, informacje na temat niezbędnych artykułów są tam systematycznie aktualizowane.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button