Miasto Puławy

Oddaj krew, zdobądź bilet na mecz

Już w najbliższy poniedziałek w Puławach odbędzie się wyjątkowa akcja krwiodawcza. Powinni się nią zainteresować szczególnie kibice puławskich drużyn sportowych.

Od godz. 8:30 w mobilnym punkcie na placu Chopina mieszkańcy miasta będą mieli możliwość oddawania krwi. Na krwiodawców czekają wyjątkowe nagrody. Przedstawiciele klubu Wisła Puławy zapowiedzieli, że każdy dawca otrzyma bilet wstępu na najbliższy mecz tej drużyny z zespołem KKS Kalisz. Spotkanie odbędzie się tego samego dnia, w poniedziałek o godz. 18:15 na stadionie w Puławach. Bilety na mecz swojej ulubionej drużyny będą mogli zdobyć nie tylko fani piłki nożnej, ale także kibice szczypiorniaka. Zarząd klubu Azoty Puławy poinformował bowiem, że rozdysponuje 15 wejściówek dla puławskich krwiodawców na mecz z Orlenem Wisłą Płock, który zaplanowano w piątek 25 marca o 17:30 w puławskiej hali sportowej.

Pamiętajmy, że krwi nie da się w żaden sposób wyprodukować, a jedynym sposobem na jej zdobycie jest oddanie przez drugiego człowieka. Kandydat na dawcę jest zawsze wcześniej kwalifikowany przez lekarza. Należy bowiem upewnić się, że oddanie krwi nie spowoduje ujemnych skutków dla zdrowia dawcy. Rejestracja podczas poniedziałkowej akcji na Placu Chopina będzie trwać do godz. 12:30.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button