Miasto Puławy

Nieznane oblicza gier – warsztaty dla dzieci w PPNT

Puławski Park Naukowo-Technologiczny przygotowuje coś specjalnego dla najmłodszych fanów gier. Wśród przygotowanych w ramach programu Innowacja-Edukacja propozycji znalazły się specjalne warsztaty, na których młodzi ludzie będą uczyć się programowania w Kodzie Game Lab czy Minecrafcie.

Udział w warsztatach mogą brać dzieci z przedziału wiekowego 7-12 lat. Zanim uczestnicy spotkań będą mieli okazję projektować świat gry, wcześniej będą mogli posłuchać wykładu “Czy liczy się tylko wygrana? Nieznane oblicza gier”. Podczas tego wydarzenia zostaną przedstawione ciekawostki oraz historia gier wideo. Równolegle odbędzie się także spotkanie dla rodziców, na którym poruszone zostaną kwestie związane z bezpieczeństwem gier wideo, rywalizacją i trendami na rynku.

Rejestracja na wykłady oraz warsztaty jest prowadzona on-line na stronach internetowych https://strefapomyslodawcy.pl/ oraz  https://ckc.trzyzero.edu.pl/  . Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 12 marca i rozpocznie się wykładami dla dzieci i rodziców o godz. 10:00. Uczestnicy wydarzenia spotkają się w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Rejestracja na poszczególne wykłady oraz warsztaty jest bezpłatna, osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu powinny się jednak pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button