Miasto PuławySport

Klub Azoty pomaga Ukrainie

W najbliższą środę szczypiorniści puławskich Azotów po raz kolejny zmierzą się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Tym razem stawką meczu będzie awans do półfinału Pucharu Polski. Spotkanie będzie także kolejną okazją do okazania wsparcia dla osób z Ukrainy.

Jak zapowiedział w swoim komunikacie puławski klub, całkowity dochód ze sprzedaży biletów na środowy mecz, który odbędzie się w hali Grupa Azoty Arena, zostanie przekazany na pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy, mierzących się z rosyjska agresją. Ponadto przed meczem jak i w trakcie spotkania prowadzona będzie zbiórka darów na rzecz potrzebujących. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez puławski Urząd Miasta, obecnie najbardziej potrzebne są m.in. leki przeciw przeziębieniu dla dzieci, kołdry, poduszki, pościele, materace czy środki do prania. Oczywiście nadal zbierana jest także żywność długoterminowa, kosmetyki i chemia oraz środki opatrunkowe.

Mecz ćwierćfinałowy rozgrywek Pucharu Polski pomiędzy Azotami Puławy a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski rozpocznie się w środę o godz. 18:00.

Foto archiwalne, KS Azoty Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button