Miasto Puławy

“Dotykam słów intymnie” – spotkanie z Anną Magdaleną Filipiak

Już niebawem wszyscy miłośnicy poezji mieszkający w Puławach i okolicach będą mieli okazję uczestniczyć w interesującym wydarzeniu. W klubie muzycznym “Smok” odbędzie się bowiem spotkanie autorskie z Anną Magdaleną Filipiak.

Wydarzenie związane jest z promocją tomu wierszy “Dotykam słów intymnie”, który został wydany w grudniu 2019 roku. Tematykę tego zbioru stanowią utwory mówiące o różnych stanach i odcieniach miłości. Zawarte w tomiku zdjęcia oraz rysunki można będzie oglądać podczas wystawy, towarzyszącej spotkaniu. Podczas wydarzenia odbędzie się też minirecital Anny Magdaleny Filipiak. Artystka na co dzień jest instruktorem recytacji i teatru w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”, niekiedy pełni też funkcję konferansjera. Ma na swoim koncie tomy poetyckie: “Mój Ogród”, Białe Piórko”, “Po co tu bywam” oraz wspomniany już “Dotykam słów intymnie”. Spotkanie i rozmowę z poetką przeprowadzi Katarzyna Adamowska-Kane z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach.

Spotkanie z Anną Magdaleną Filipiak odbędzie się w piątek 18 marca o godz. 18:00 w puławskim klubie muzycznym “Smok”. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Plakat: Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button