InformacjeMiasto Puławy

MOSiR zaprasza uchodźców do puławskich klubów sportowych

Działania pomocowe wobec uchodźców z Ukrainy przyjmują różny wymiar. Swoją pomoc dla przybyszów z Ukrainy oferuje również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach.

Instytucja zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w działalności puławskich klubów sportowych. Ich oferta w poszczególnych sekcjach jest dość bogata. Najwięcej możliwości do rozwoju mają młodzi adepci piłki nożnej. Zapisy dla młodych przybyszów z Ukrainy, którzy chcieliby rozwijać się w tej dyscyplinie, prowadzone są w sekcjach Wisły Puławy, Akademii Piłkarskiej “Perełki”, Puławiaka, a dla dziewczynek w zespole ŻKS Izabella Puławy. Ponadto trwają również zapisy do sekcji piłki ręcznej w klubie Azoty, zajęcia z taekwondo proponuje zaś ULKS Andros. Klub Pogoń Puławy zaprasza do gry w koszykówkę, natomiast młodzi tenisiści mogą rozwijać swoje umiejętności w Szkolnym Klubie Tenisowym “Smecz”. Miłośnicy sztuk walki za sprawą Stowarzyszenia Sportowe Puławy mogą spróbować swoich sił w MMA. Sam MOSiR prowadzi zaś zajęcia pływackie.

Z pewnością istotny jest fakt, że zajęcia są bezpłatne. Numery telefonów do poszczególnych klubów są dostępne na stronie internetowej puławskiego MOSiR.

Plakat: MOSiR Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button