Miasto Puławy

Zbiórka na rzecz zwierząt z Ukrainy

Gdy wybucha wojna, dotyka ona wszystkich. Przed spadającymi bombami i rakietami uciekają nie tylko ludzie, ale też i zwierzęta. Dlatego też Fundacja Przyjazna Łapa przy współpracy z Urzędem Miasta organizuje pomoc dla czworonogów z Ukrainy.

Puławski Urząd Miasta udostępnił przestrzeń, w której oprócz darów dla ludzi, można też przynosić niezbędne rzeczy dla zwierząt. Zbierane są m.in. karma sucha i mokra dobrej jakości, żwirek, smycze, obroże, miski, poidełka, czyste koce i ręczniki, transportery dla zwierząt małych i dużych. Przypomnijmy, że Urząd Miasta jest otwarty na przyjmowanie darów codziennie, także w soboty i niedziele, od 8:00 do 22:00.

Przyjazną Łapę w jej działaniach pomocowych wobec zwierząt można wesprzeć także finansowo, za pośrednictwem zbiórki zorganizowanej na portalu ratujemyzwierzaki.pl https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przyjaznalapaukraina. Warto śledzić również profil społecznościowy Fundacji, która na bieżąco zamieszcza informacje o możliwych formach pomocy, m.in. o poszukiwaniu domów tymczasowych dla czworonogów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button