Miasto Puławy

Spotkanie Puławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Na 14 marca zaplanowano kolejne posiedzenie Puławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Spotkanie zostało zwołane w celu konsultacji projektów uchwał, które pojawią się podczas marcowego posiedzenia Rady Miasta Puławy.

Rada Działalności Pożytku Publicznego zajmie się propozycjami uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2023 dla naszego miasta. Członkowie tego gremium zajmą się także projektem Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy. Do 14 marca do godz. 10:00 organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swoje uwagi do przedstawionych projektów za pośrednictwem Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy pocztą lub mejlowo.

Posiedzenie z udziałem przedstawicieli puławskich organizacji pozarządowych zrzeszonych w Radzie Działalności Pożytku Publicznego, odbędzie się w trybie zdalnym i rozpocznie się w poniedziałek 14 marca o godz. 13:00.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button