InformacjeMiasto Puławy

Komunikacja miejska w Puławach – co trzeba poprawić?

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o trudnej sytuacji puławskiej komunikacji miejskiej. Aby poznać potrzeby i uwagi swoich klientów, puławskie MZK przygotowało ankietę, którą może wypełnić każdy mieszkaniec Puław i okolicznych gmin, które korzystają z puławskiego transportu.

W kwestionariuszu znajdują się zarówno ogólne pytania dotyczące cech idealnej komunikacji miejskiej, jak również bardzo konkretne, które poruszają kwestię najczęstszych godzin korzystania z usług MZK czy celu podróży w miejskim autobusie. Mieszkańcy mogą również wskazać, które cechy puławskiej komunikacji im się nie podobają oraz co zachęciłoby ich do korzystania z tej formy komunikacji.

Przedstawiciele MZK liczą na to, że odpowiedzi udzielone przez mieszkańców pomogą im w podniesieniu jakości usług. Ankieta będzie aktywna do 15 marca, jest dostępna pod linkiem m.in na stronie puławskiego Urzędu Miasta http://www.ankieta.mzk.pulawy.pl/. Przedstawiciele spółki już teraz zapowiadają, że ankiet w przyszłości ma być więcej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button