Miasto Puławy

Sesja Rady Miasta już w przyszłym tygodniu

Już w najbliższy czwartek 24 lutego o godz. 16:00 odbędzie się kolejna w tej kadencji sesja radnych miasta Puławy. Z racji wciąż wysokiej liczby zakażeń obrady zostaną przeprowadzone zdalnie.

Radni zajmą się między innymi kolejnym projektem podwyższającym opłatę śmieciową, tym razem autorstwa radnych Samorządowców byłego prezydenta Janusza Grobla. Rozpatrzona zostanie także petycja grupy mieszkańców, którzy chcą, aby ulicę Ludwika Waryńskiego przemianować na Romana Dmowskiego. Podczas posiedzenia ma zostać także podjęta uchwała, na mocy której Miasto przejmie od Wojewody Lubelskiego obowiązek utrzymania grobów i cmentarzy wojennych. Radni podejmą również decyzje co do wysokości opłat za korzystanie z usług żłobka miejskiego. Jak zwykle będzie też czas na złożenie interpelacji i zapytań, a prezydent przedstawi sprawozdanie ze swojej działalności za ostatni okres.

Pełny plan sesji jest dostępny na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta. Obrady będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu esesja.tv.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button