Powiat Puławski

33. sesja Rady Powiatu przed nami

W najbliższą środę 23 lutego swoją 33. sesję obecnej kadencji odbędą radni Powiatu Puławskiego. Podobnie jak w przypadku kilku wcześniejszych sesji, z racji wciąż dużych wskaźników zachorowań na COVID-19, sesja zostanie przeprowadzona zdalnie.

Podczas posiedzenia radni wysłuchają sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu za ostatnie 2 miesiące. Podsumują również swoją pracę komisji stałych w minionym roku. Jednym z punktów posiedzenia będzie też wysłuchanie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat. Samorządowcy przyjrzą się również dotychczasowej realizacji projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego”.

Obrady prowadzone z Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego rozpoczną się w środę o godz. 14:00, transmisję z przebiegu posiedzenia można będzie śledzić na żywo na stronie internetowej pulawy.powiat.pl. Sesję będzie można obejrzeć również z odtworzenia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button