POLECAMY

Monetyzacja Porażki – stand-up Tomka Kołeckiego w Puławach

Już niebawem w Puławach wystąpi jeden z najbardziej cenionych w naszych kraju młodych stand-uperów, Tomasz Kołecki. Tomek zaprezentuje w puławskim klubie Peweks swój najnowszy program “Monetyzacja Porażki”.

Artysta rozpoczął swoją przygodę ze stand-upem bardzo wcześnie, bo w wieku 16 lat. Ma na swoim koncie 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych. Próbki jego scenicznych umiejętności można sprawdzić m.in. na licznych nagraniach udostępnionych w serwisie Youtube.

Organizatorzy zaplanowanego w Puławach wydarzenia przekonują, że najnowszy program Tomka zatytułowany “Monetyzacja Porażki”, jest swego rodzaju terapią podczas której zgromadzeni widzowie dowiedzą się, jak radzić sobie z porażkami, zarówno własnymi jak i cudzymi. Wielbiciele talentu Tomka Kołeckiego będą mieli okazję posłuchać przygotowanego przez niego programu już w czwartek 17 lutego o godz. 19:00 w klubie Peweks. Bilety na to wydarzenie można zdobyć między innymi za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl, nasza redakcja dysponuje również kilkoma bezpłatnymi wejściówkami na to wydarzenie, wystarczy tylko wziąć udział w konkursie na naszym Facebookowym profilu: https://www.facebook.com/lpu24/photos/a.1394331717560139/3215443445448948/

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button