Miasto Puławy

Ferie zimowe na sportowo z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę dla najmłodszych na zbliżający się wielkimi krokami czas ferii zimowych.

W tym okresie, od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z usług lodowiska miejskiego przy ul. Hauke-Bosaka w godz. 10:00 i 12:00 oraz krytej pływalni przy al. Partyzantów w godz. 12:00 i 13:00. Opłata za wstęp to odpowiednio złotówka oraz 2 złote pod warunkiem okazania ważnej legitymacji szkolnej. W pierwszym tygodniu ferii, od 14 do 18 lutego, najmłodsi będą mogli też korzystać z sali gier. Z kolei w drugim tygodniu przerwy od nauki zaplanowano turniej koszykówki dla młodzieży szkolnej, który odbędzie się w poniedziałek 21 lutego, oraz zmagania młodych piłkarzy z rocznika 2010 i młodszych. Mecze w ramach turnieju piłki nożnej zostaną rozegrane w środę 23 lutego.

Osoby, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności gry w tenisa, również będą miały taką możliwość. 22 oraz 24 lutego na puławskich kortach przy ul. Wróblewskiego poprowadzone zostaną zajęcia tenisowe. Zapisy dla młodych adeptów tego sportu prowadzone są telefonicznie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button