Miasto Puławy

Ferie zimowe z Domem Chemika

Już niebawem dzieci i młodzież z naszego województwa rozpoczną ferie zimowe. Uczniowie z Puław, którzy swój czas wolny będą spędzać w mieście, mogą skorzystać z oferty proponowanej przez Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

Start feryjnych zajęć zaplanowano na poniedziałek 14 lutego, cykl spotkań zainaugurują warsztaty plastyczne, podczas których najmłodsi zajmą się malowaniem ulubionych postaci z bajek. Wśród wielu propozycji Puławskiego Ośrodka Kultury dla uczniów znajdują się również warsztaty plastyczne, teatralne, lalkarskie, kuglarskie czy nawet alchemiczne. Dla lubiących śpiewać zaplanowano także zajęcia wokalne, które zostaną zwieńczone koncertem finałowym na zakończenie ferii w niedzielę 27 lutego. W czasie ferii zostaną również przygotowane pokazy filmów-niespodzianek w sali widowiskowej, na które wstęp będzie wolny.

Miłośnicy sportów zimowych będą mieć też możliwość uczestnictwa w warsztatach narciarskich, organizowanych na stoku w Kazimierzu Dolnym.

Na stronie internetowej Domu Chemika widnieje szczegółowy harmonogram zaplanowanych atrakcji dla najmłodszych oraz ich cennik, na poszczególne zajęcia obowiązują zapisy. Aby skorzystać z oferty Puławskiego Ośrodka, należy skontaktować się z przedstawicielami tej instytucji osobiście w kasie POK bądź telefonicznie pod nr 81 458 67 21.

Foto: Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button