Miasto Puławy

Koduj z Gigantami – w sobotę w Puławach

Już w sobotę w Puławach odbędą się warsztaty z programowania w ramach międzynarodowej akcji Koduj z Gigantami. To już 10. edycja tej inicjatywy.

Tegorocznym motywem przewodnim bezpłatnych zajęć będą szyfry i zagadki. Zajęcia będą prowadzone w półtoragodzinnych blokach, z uwzględnionym podziałem wiekowym i będą trwać od 9:00 do 19:00. Uczniowie klas 1-3 będą uczyć się programowania w Scratch oraz Minecraft Education Edition, ich nieco starsi koledzy spróbują swoich sił w Scratch oraz App Inventor. Uczęszczający do klas 7-8 oraz szkół średnich będą zaś szkolić się z zakresu programowania w #C oraz Python.

Informacje o zapisach na te zajęcia można znaleźć za pośrednictwem strony internetowej www.giganciprogramowania.edu.pl w zakładce Koduj z Gigantami. Zajęcia stacjonarne w ramach puławskich warsztatów będą się odbywać przy ul. Górnej 4A.

Warsztaty Koduj z Gigantami odbywają się stacjonarnie w 90 miastach w Polsce, a online także za granicą. Organizatorem zajęć jest międzynarodowa szkoła “Giganci Programowania” zajmująca się zapoznawaniem młodych ludzi ze światem nowoczesnych technologii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button