Informacje

Urzędnicy tłumaczą Polski Ład

Rewolucja podatkowa, którą przyniosły przepisy tak zwanego Polskiego Ładu to nie lada wyzwanie dla przedsiębiorców. Liczne wątpliwości dotyczące nowych regulacji wyjaśniają urzędnicy Krajowej Administracji Skarbowej.

Pomoc w rozwiązaniu zawiłości podatkowych można uzyskać telefonicznie a także za pośrednictwem bezpośrednich spotkań w urzędach skarbowych. Korzystając z portalu wizyta.podatki.gov.pl można umówić spotkanie w dowolnej placówce w Polsce, na liście znajduje się również puławska skarbówka. Wizyty w urzędzie są dostępne w godz. 7:30-14:30. Wcześniejsze umówienie spotkania z urzędnikiem pomoże uniknąć kolejek i zachować środki bezpieczeństwa, niezbędne w czasie pandemii.

Pracownicy administracji skarbowej pomogą interesantom w takich sprawach jak ulgi, formy opodatkowania w Polskim Ładzie, rozliczanie VAT-u czy podatku zryczałtowanego. Jeśli wolimy rozmowę telefoniczną, pod numerami 801 055 055 oraz 22 330 03 30 dyżurują pracownicy Krajowej Informacji Skarbowej. Informacje na temat rozwiązań zawartych w Polskim Ładzie pod tymi numerami telefonów można uzyskać w godz. 8:00-18:00.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button