Miasto Puławy

Kolejne fundusze na sport z Urzędu Miasta

Pod koniec ubiegłego roku puławski Urząd Miasta rozdysponował blisko 800 tysięcy złotych na zadania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Kilka dni temu ogłoszono kolejne dwa konkursy ofert dotyczące tego obszaru.

Jedno z ogłoszonych postępowań dotyczy organizacji zawodów w ramach rywalizacji międzyszkolnej. Zaplanowana przez Miasto kwota na to przedsięwzięcie to 30 tysięcy złotych. Zadanie powinno zostać zrealizowane w terminie od marca do grudnia bieżącego roku.

Drugi ogłoszony przez Urząd Miasta konkurs ofert dotyczy organizacji zawodów sportowo-rekreacyjnych, biegów a także szkolenia zawodników do wieku młodzieżowca z zakresu różnych dyscyplin sportowych, między innymi szachów. Zdecydowanie największa suma zostanie przeznaczona na organizację zawodów sportowo-rekreacyjnych, na ten cel zaplanowano bowiem wydanie 110 tysięcy złotych. Realizacja zmagań biegaczy pochłonie 28 tysięcy złotych, zaś na szkolenie młodych sportowców, zgodnie z konkursem zostanie przeznaczonych 16 tysięcy złotych.

Zainteresowane podmioty w obu konkursach mogą składać swoje propozycje spożytkowania miejskich pieniędzy do 21 lutego. W obu przypadkach zadania konkursowe muszą być zrealizowane do końca 2022 roku.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button