Miasto Puławy

Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta

Z racji obecnej trudnej sytuacji pandemicznej, wiele urzędów i instytucji zmienia sposób swojego funkcjonowania. Puławski Urząd Miasta przypomina o obowiązujących regułach jego pracy.

Zgodnie z aktualnymi zasadami, interesanci są przyjmowani przy stanowiskach przygotowanych w sali obsługi na parterze budynku. Sprawy urzędowe można załatwiać w czwartek w godz. 9:15 – 16:45, zaś w pozostałe dni robocze – od 7:45 do 15:15. Wybierając się do urzędu należy również pamiętać o codziennej półgodzinnej przerwie dezynfekcyjnej, która w czwartki trwa od 12:00 do 12:30, natomiast w inne dni – od 11:15 do 11:45. Osoby, które uiszczają płatności w kasie Miasta w większość dni mogą to robić od 8:00 do 14:45, zaś w czwartki od 9:15 do 16:15. Dezynfekcja w miejskiej kasie jest przeprowadzana w tych samych godzinach, co na sali obsługi.

Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego urzędnicy zachęcają mieszkańców w miarę możliwości do kontaktu za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej bądź drogą telefoniczną.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button