Miasto Puławy

Program “Czyste Powietrze” – UM przyjmuje zgłoszenia telefoniczne

Puławski Urząd Miasta zwraca się do osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach programu “Czyste Powietrze” o telefoniczne umawianie wizyt.

Ma to usprawnić obsługę klientów w Wydziale Ochrony Środowiska, konieczność wcześniejszego umówienia się na wizytę w urzędzie dotyczy zwłaszcza wypełniania wniosku o dotację oraz sporządzenia końcowego rozliczenia tej dotacji. Informacje w ramach punktu konsultacyjnego programu “Czyste Powietrze” są udzielane telefonicznie pod numerami 81 458 61 30 lub 81 458 60 32, mailowo pod adresem srodowisko@um.pulawy.pl a także osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty. Spotkania bezpośrednie w Wydziale Ochrony Środowiska na temat programu “Czyste Powietrze” odbywają się we wtorki i czwartki.

Przypomnijmy, że program “Czyste Powietrze” oferuje m.in. dofinansowanie do wymiany starego pieca czy termomodernizacji budynków mieszkalnych. Te działania mają pomóc w zwalczaniu smogu, spowodowanego w dużej mierze tak zwaną niską emisją pyłów i szkodliwych gazów w sezonie grzewczym.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button