Miasto Puławy

Himalaje i muzyka w Domu Chemika

Fani górskich wspinaczek z pewnością zainteresują się najnowszą propozycją Puławskiego Ośrodka Kultury, który organizuje spotkanie z Mariuszem Spruttą, doświadczonym podróżnikiem, himalaistą i taternikiem. Jak zapowiadają w zaproszeniu organizatorzy, opowieści o górach zostaną dopełnione minirecitalem gitarowym.

Podczas spotkania nazwanego “Himalaje i muzyka” Mariusz Sprutta opowie między innymi o swojej wyprawie na południową ścianę Annapurny, czyli jednego z ośmiotysięczników znajdujących się w Nepalu. Bohater spotkania, które odbędzie się w Domu Chemika, blisko 10 lat spędził w Azji i ma za sobą wiele wypraw w góry wysokie. Poza opowieściami górskimi i podróżniczymi w planach wydarzenia jest także krótki recital gitarowy w wykonaniu gościa. Muzyka, którą zaprezentuje Mariusz Sprutta, to połączenie tradycyjnych celtyckich dźwięków z bardziej współczesnymi brzmieniami z pogranicza jazzu czy funku.

Spotkanie `Himalaje i muzyka” zaplanowane jest na piątek 4 lutego o godz. 17:00 w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Informacje o wstępie na to wydarzenie można uzyskać w kasie biletowej instytucji.

Grafika: POK “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button