Miasto Puławy

Taneczna podróż po świecie z “Etiudą”

Działający przy Puławskim Ośrodku Kultury zespół baletowy “Etiuda” przygotował widowisko, dzięki któremu za pomocą tańca widzowie będą mogli przenieść się do różnych zakątków świata.

Członkowie “Etiudy” zaprezentują się między innymi we flamenco, narodowym greckim tańcu sirtaki, czy tradycyjnych tańcach spotykanych w Jemenie oraz Chinach. W ramach wydarzenia zaplanowano także występy członków “Etiudy” w jednym z tańców kaukaskich, ponadto widzowie poznają też taniec Hula spotykany na hawajskich plażach oraz charleston, popularny w USA szczególnie w latach 20. ubiegłego wieku.

Autorką większości choreografii jest instruktorka “Etiudy” Ilona Rogozik, która zajmuje się też reżyserią tego widowiska. Za jego scenariusz i prowadzenie odpowiada zaś Anna Filipiak. Taneczna podróż po świecie z zespołem baletowym “Etiuda” odbędzie się w środę 26 stycznia o godz. 10:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Wstęp na to wydarzenie kosztuje 10 złotych, informacje o biletach można uzyskać w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury pod nr tel. 81 458 67 21.

Grafika: POK “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button