Sport

Piłkarze Wisły wznowili treningi

Piłkarze Wisły Puławy odbyli pierwszy trening w nowym roku. Tym samym rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek 2 ligi, która rozpocznie się pod koniec lutego.

W szeregach wiślaków zabrakło Mateusza Pielacha, Karola Czelnego oraz Dylana Ruiza-Diaza, którzy pożegnali się z zespołem, a także Ariela Wawszczyka, który przechodzi rehabilitację. W pierwszych zajęciach w 2022 roku uczestniczyli za to między innymi Łukasz Kacprzycki i Adrian Paluchowski, którzy dochodzą do siebie po przebytych urazach. Pojawił się też nowo pozyskany przez “Dumę Powiśla” zawodnik Jan Flak, który trafił do puławskiej drużyny na zasadzie transferu czasowego z Górnika Zabrze.

Już 22 stycznia wiślacy rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Puławianie pojadą do Kielc, gdzie zmierzą się z tamtejszą Koroną. 4 dni później w Puławach odbędzie się mecz Wisły z Pilicą Białobrzegi, zaś 29 stycznia podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zagrają w Stalowej Woli z Resovią. W lutym rywalami wiślaków w sparingach będą kolejno GKS Bełchatów, Energia Kozienice, Chełmianka oraz Broń Radom. Start rundy wiosennej 2. ligi zaplanowano na 26 lutego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button