Miasto Puławy

Wkrótce 30. finał WOŚP

Przygotowania do puławskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy idą pełną parą. To ostatnia chwila, żeby zgłosić się do pomocy przy organizacji tego wydarzenia i zostania wolontariuszem jubileuszowego, 30. finału. Właśnie upływa termin składania kwot zebranych w najdrobniejszym bilonie w konkursie “Złotych klas”.

Do poniedziałku 10 stycznia można było przynosić tzw. drobniaki zgromadzone przez klasy z puławskich szkół i przedszkoli. Teraz kwoty zostaną policzone, a o wynikach rywalizacji dowiemy się 30 stycznia podczas głównego wydarzenia. Znane już są także wszystkie miejsca, do których trafiły puszki stacjonarne – do nich można wrzucać swoje pieniążki do końca stycznia. Przypominamy, że by wziąć udział w zbiórce, nie trzeba czekać na pojawienie się wolontariuszy na ulicach – można skorzystać z puszek wystawionych w jednym z miejsc, które włączyły się do akcji.

Lista wszystkich punktów wspierających finał jest dostępna na fanpejdżu puławskiego sztabu WOŚP. Warto wspomnieć, że są to firmy działające nie tylko w Puławach, ale również w Czarnolesie, Gniewoszowie i Wysokim Kole. W internecie już trwają cieszące się dużą popularnością licytacje. Podobnie jak w latach ubiegłych, aktywne są również e-skarbonki, czyli możliwość wirtualnego wsparcia zbiórki, bez wychodzenia z domu. Program atrakcji zaplanowanych na 30 stycznia w naszym mieście powinien pojawić się już wkrótce.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button