InformacjeLPU24POLECAMY

#ODWAŻ SIĘ i zrób pierwszy krok do nowej sylwetki!

Pandemia covid-19 i długotrwały lockdown przyczyniły się do podjadania w domowym zaciszu i zmniejszenia ilości ruchu. Niestety, jak wskazują statystyki, prawie połowa Polaków przytyła w czasie pandemii średnio 6 kg, a Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Czas na zmiany!

Problem dużej wagi

Przyczyn nadwagi i otyłości może być wiele, a wśród nich wyróżniamy: nadmierne spożycie żywności, czynniki genetyczne, niektóre choroby i stosowane leki. Nie ulega jednak wątpliwości, że główną i najważniejszą przyczyną nadmiaru kilogramów są niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz zbyt mała aktywność fizyczna. Otyłość to nie tylko kwestia estetyki czy wyglądu to przede wszystkim kwestia zdrowotna. Problemu nadmiernej wagi nie można więc bagatelizować, szczególnie u najmłodszych, gdzie do negatywnych skutków dojść mogą zaburzenia samooceny i brak akceptacji wśród rówieśników.

Jak walczyć o siebie i zdrowie swojej rodziny?

W większości przypadków sami swoim trybem życia sprawiamy, że mamy nadwagę lub jesteśmy otyli. Walczmy z tym!

„Podstawą do rozpoczęcia zmian jest wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, gdyż jak mówią statystyki – 90% diet rozpoczętych na własną rękę kończy się niepowodzeniem. Dzieje się tak, ponieważ diety podejmowane na własną rękę nie są często powodują uczucie głodu lub zmuszają nas do spożywania pokarmów, których nie lubimy a przede wszystkim nie uczą nas niczego. Spotkania w gabinecie to również motywacja. Razem z moimi klientami tworzymy duet, który wspólnie dąży do osiągnięcia założonego celu a to jest bardzo motywujące.

#ODWAŻ SIĘ

Zrób pierwszy krok i skorzystaj z bezpłatnej niezobowiązującej konsultacji z dietetykiem. W ramach spotkania dietetyk:

  • wykona pomiary antropometryczne,
  • badania składu ciała,
  • a także przeprowadzi wnikliwy wywiad dotyczący aktualnych nawyków żywieniowych i przebytych chorób.
  • Te elementy pomogą zidentyfikować przyczyny nadmiaru kilogramów lub innych problemów zdrowotnych związanych ze sposobem żywienia i dobrać najlepszą opcję na rozwiązanie.

Wyjątkowa oferta!

Jeżeli po konsultacji nie będziesz zdecydowany na zmiany w ramach akcji #ODWAŻ SIĘ możesz skorzystać z 3 próbnych dni diety. Jadłospis otrzymasz BEZPŁATNIE w najbliższym gabinecie dietetyka. Nie musisz od razu decydować się na długotrwałą kurację. Przyjdź, wypróbuj i zdecyduj czy taki tryb Ci odpowiada!

Panu Rafałowi udało się pozbyć zbędnych kilogramów i poczuć się lepiej we własnej skórze. Teraz Ty podejmij wyzwanie.

zadzwoń i zapisz się już dziś

Tel. 48 502 894 512

E-Mail: pulawy.pilsudskiego@naturhouse-polska.com

ul. Piłsudskiego 46

24-100 Puławy

 

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button