Powiat Puławski

Powiatowe konkursy na realizację zadań publicznych

Zarząd Powiatu Puławskiego ogłosił konkursy ofert na realizację zadań publicznych na przyszły rok. Dotyczą one zadań z zakresu sportu, kultury i turystyki.

Na oferty z tych dwóch pierwszych dziedzin Powiat zamierza przeznaczyć po 60 tys. złotych, na zadania z zakresu turystyki wydanych zostanie 15 tys. złotych. Oferty z zakresu kultury mają obejmować wspieranie inicjatyw kulturalnych i artystycznych, amatorskiego ruchu artystycznego oraz promocję kultury regionu. Zadania z zakresu sportu mają dotyczyć organizacji ogólnodostępnych imprez i zawodów sportowo-rekreacyjnych, między innymi w rywalizacji międzyszkolnej czy dla osób niepełnosprawnych. Podmioty, które chciałyby realizować w przyszłym roku zadania z zakresu turystyki, mogą starać się o dotację na organizację rajdów, zlotów, spływów i innych wydarzeń krajoznawczych.

Szczegóły na temat wszystkich konkursów ofert można znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Puławach, terminy na złożenie propozycji w konkursach upływają w drugiej połowie stycznia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button