Miasto Puławy

27. Festiwal Kolęd w Domu Chemika

Wielkimi krokami zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku w tym czasie Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zaprasza do udziału w organizowanym przez siebie Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd. Będzie to już 27. edycja tego wydarzenia.

Podobnie jak w roku ubiegłym, uczestnicy będą przygotowywać propozycje konkursowe w formie nagrań wideo. Występy będą oceniane w różnych kategoriach, zaprezentują się soliści, chóry czy zespoły, zarówno wokalne jak i instrumentalne. Tegoroczną nowością jest obecność w ramach festiwalu kategorii zespołów ludowych. Jury będzie również oceniać wykonawców uwzględniając podział wiekowy, od najmłodszych przedszkolaków aż po osoby dorosłe.

Zgodnie z zasadami konkursu, uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z wykazu udostępnionego w regulaminie konkursu na stronie internetowej Domu Chemika lub inny dotyczący świąt Bożego Narodzenia. Zgłoszenia konkursowych propozycji można przesyłać do 11 stycznia, koncert laureatów zaplanowano zaś 30 stycznia. Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa w konkursie znajdują się we wspomnianym już regulaminie.

Plakat: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button