Informacje

Teczka do ASP – wystawa Mai Kucharzak w ODK PSM „Amik” [VIDEO]

Maja Kucharzak, obecnie studentka Wydziału Sztuki Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, jest autorką prac i podopieczną pracowni plastycznej Osiedlowego Domu Kultury „Amik” działającego przy Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wystawę, którą zatytułowano “Teczka do ASP” młoda artystka przygotowała pod okiem Katarzyny Kuty – instruktorki w pracowni plastycznej Amika. Wyeksponowane prace to efekt rocznych przygotowań Mai Kucharzak. Na wystawie można obejrzeć rysunki postaci w formacie brystolowym i martwe natury wykonane w technice malarskiej – akryl na kartonie. Wystawę szczególnie powinni obejrzeć uczniowie szkół średnich, ponieważ prace ukazują formaty i tematykę, jaka obowiązuje kandydatów ubiegających się o indeks na studia plastyczne. Wystawa ta ukazuje także postępy, jakie poczyniła artystka podczas zajęć, w jakich brała udział w Osiedlowym Domu Kultury Amik.

Maja Kucharzak – autorka prac, Katarzyna Kuta – instruktor ODK Amik, Beata Biaduń-Sierocka – kierownik ODK Amik

Wystawę oglądać można w holu górnym i dolnym Osiedlowego Domu Kultury Amik przy ul. Skłodowskiej do końca marca przyszłego roku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button