Informacje

Przedsiębiorcy wybiorą najbardziej przyjazny urząd skarbowy

Już po raz dziewiętnasty wystartował ogólnopolski konkurs “Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy”. Inicjatywę organizują Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową.

Przedsiębiorcy wybierają za pomocą ankiety udostępnionej na stronie organizatora konkursu najbardziej przyjazny im urząd. Celem konkursu jest między innymi tworzenie przyjaznej atmosfery pomiędzy urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami czy tworzenie pozytywnego wizerunku samego urzędu skarbowego. Dzięki informacjom zawartym w ankietach urzędnicy otrzymują informację, co ewentualnie należy poprawić w ich pracy. W ankietach oceniane są między innymi jakość obsługi w urzędach, łatwość komunikacji czy kompetencje pracowników “skarbówki”.

Placówki, które otrzymają największą liczbę punktów w kwestionariuszu wypełnianym przez przedsiębiorców, będą mogły przez rok używać miana “Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Ankietę można wypełniać w formie elektronicznej na stronie https://uspp.webankieta.pl/  do 21 grudnia.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button