InformacjePuławy

Śmiertelny wypadek w Borowej [VIDEO]

Nie wiadomo, jakie były przyczyny poniedziałkowego wypadku w Borowej, na trasie Puławy – Dęblin. Wiadomo natomiast, że zginął w nim 64-letni mężczyzna.

Wczesnym popołudniem auto osobowe zjechało na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Mimo natychmiastowej reakcji i pojawienia się na miejscu służb ratunkowych, nie udało się uratować życia kierowcy osobowego Forda.

-Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 801, prowadzącej z Puław do Dęblina, w miejscowości Borowa kierujący fordem zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Kierujący fordem 64-letni mieszkaniec powiatu ryckiego zginął na miejscu. Kierowca dafa, 51-letni puławianin był trzeźwy, nie miał on możliwości reakcji, bowiem kierujący fordem zjechał na jego pas ruchu w ostatniej chwili. Przedstawicielka Policji zaapelowała przy tej okazji do kierowców o ostrożność podczas jazdy.

 

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu na tej trasie. Policja zdecydowała o przekierowaniu pojazdów objazdem przez Gołąb i Niebrzegów. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Autor: M. Owczarz

Fot. KPP Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button