Sport

Malwina Kopron w Plebiscycie Przeglądu Sportowego

Redakcja Przeglądu Sportowego ogłosiła nominacje w 87. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski. Wśród 20 wyróżnionych sportowców znalazła się związana z naszym miastem młociarka Malwina Kopron.

Z pewnością nie jest to zaskoczenie, zważywszy na fakt, ze Malwina zdobyła w tym roku brązowy medal podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, uzyskując wtedy rezultat 75 metrów 49 centymetrów. Poza tym lekkoatletka wygrała w 2021 roku aż 8 zawodów, w tym konkurs Mistrzostw Polski, rozgrywany w Poznaniu, gdzie pokonała samą Anitę Włodarczyk. Tegoroczne sukcesy Malwiny są tym bardziej godne docenienia, że zawodniczka wróciła po bardzo poważnych problemach zdrowotnych, a w 2020 roku musiała poddać się operacji.

Na Malwinę można głosować za pośrednictwem strony internetowej https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/, poprzez kupony, pojawiające się w “Przeglądzie Sportowym” oraz dzienniku “Fakt” a także SMS-owo pod numer 7371. Głosowanie online potrwa do 31 grudnia do godz. 12:00, dwa dni krócej będą przyjmowane kupony, zaś SMS-y będzie można wysyłać aż do 7 stycznia do godz. 16:00. Dzień później, podczas Gali Mistrzów Sportu, ogłoszona zostanie wybrana dziesiątka z największą liczbą głosów. Jeśli Malwina znajdzie się w tej grupie, SMS-y na nią będzie można wysyłać także w trakcie trwania wydarzenia.

Foto: Malwina Kopron - profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button