Miasto PuławySport

Siatkarze z Radomia najlepsi w turnieju niepodległościowym

Święto Niepodległości to nie tylko podniosłe uroczystości. W naszym mieście kolejne rocznice odzyskania przez nasz kraj wolności obchodzone były i są także na sportowo.

W hali sportowej MOSiR przy Alei Partyzantów rozegrany został po raz 18. Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięły udział 3 zespoły. w puławskiej hali zaprezentowali się zawodnicy z TECHFIX-u Radom, OLD Stars Nałęczów oraz gospodarze TKKF Chemik Puławy.

Zwykle w corocznych zmaganiach siatkarskich brało udział o wiele więcej drużyn, jednak ze względu na ograniczenia, a także by nie przerywać trwającej już niemal dwie dekady tradycji rozgrywania tych turniejów, zawody zostały rozegrane. Mecze pomimo rekreacyjnego charakteru turnieju stały na bardzo wysokim poziomie i obfitowały w wiele znakomitych wymian, ostatecznie zawody na swoja korzyść rozstrzygnęli goście z Radomia, pokonując stare gwiazdy z Nałęczowa a ostatnie miejsce, które było wyrazem gościnności, zajęli siatkarze z Puław.

Najlepszym rozgrywającym 18. Turnieju Niepodległościowego został Maciej Mazur z Nałęczowa, najlepiej atakował Krzysztof Wanat z Radomia, a MVP turnieju uznano Dariusza Fąfarę z TECHFIXu Radom.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button