Miasto Puławy

Uczennice z SP6 walczą w konkursie “You Can Dance”

Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach uczestniczą w konkursie dla szkół zorganizowanym w programie “You Can Dance – Nowa Generacja”, emitowanym w TVP2.

Na przygotowanym przez nich wideo można zobaczyć taneczne popisy młodych puławianek. Aby występ reprezentantek puławskiej “szóstki” został doceniony, ich propozycja musi zebrać jak najwięcej “lajków”. Zajęcie pierwszego miejsca w tym konkursie oznaczałoby wygraną w kwocie 25 tysięcy złotych, szkołę odwiedziliby też Ida Nowakowska, Roksana Węgiel oraz Agustin Egurrola. Kolejną nagrodą są też bluzy z nadrukiem programu “You Can Dance”. Drugie i trzecie miejsca otrzymają odpowiednio 15 i 10 tysięcy złotych oraz bluzy, natomiast autorzy propozycji, które wywalczą miejsca od czwartego do szóstego będą musieli zadowolić się bluzami z programu.

Głosowanie trwa do 15 listopada, jak już wspomnieliśmy, by pomóc puławskim uczennicom wystarczy kliknąć “lubię to” pod przygotowanym przez nie filmikiem, który jest dostępny na Facebookowym profilu organizatora całej zabawy, czyli programu “You Can Dance – Nowa Generacja”. https://www.facebook.com/watch/?v=899199714040795&ref=sharing

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button