Wisła Puławy z pewnym zwycięstwem + konferencja prasowa [VIDEO]

Piłkarze puławskiej Wisły w 16. kolejce rozgrywek II ligi podejmowali na własnym stadionie zespół Pogoni Siedlce.

Pierwszą dogodną okazję do strzelenia bramki wiślacy mieli już w 8. minucie, jednak podania Bartłomieja Bartosiaka w pole karne rywala nie zdołał wykorzystać Emil Drozdowicz. Kilka minut później ten sam zawodnik znów miał szansę na zdobycie gola, jednak piłka minęła bramkę Pogoni. Pierwsze powody do radości kibice zgromadzeni na stadionie puławskiego MOSiR mieli w 26. minucie, kiedy to Bartosiak wykorzystał podanie Putona i pokonał bramkarza Pogoni.

Już po 5 minutach puławianie stanęli przed olbrzymią szansą zdobycia drugiej bramki. Jeden z graczy gości dopuścił się bowiem zagrania ręką w polu karnym. „Jedenastkę” pewnie wykorzystał Bartosiak i prowadzenie puławian 2:0 stało się faktem.

Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Już w pierwszych minutach drugiej połowy wiślakom udało się dorzucić trzecią bramkę. Ednilson uderzył piłkę zbyt lekko, jednak dopadł do niej Drozdowicz, który wślizgiem wpakował ją do bramki i w ten sposób wiślacy mogli cieszyć się z trzeciego gola.

W kolejnych fragmentach tego meczu obie drużyny miały swoje okazje, jednak kibice bramek już nie zobaczyli. Wiślacy wygrali z Pogonią pewnie 3:0. Sobotni mecz był sześćdziesiątym w lidze, w którym puławską drużynę poprowadził trener Mariusz Pawlak.

Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 3:0 (2:0)

Bramki: Bartosiak 26, 32 (k) , Drozdowicz 51

Wisła: Owczarzak – Cheba (89 Konc), Pielach, Cyfert, Lisowski, Puton, Kondracki (76 Banach), Bartosiak (76 Ruiz-Diaz), Carlos Daniel, Ednilson (89 Wiech), Drozdowicz