Miasto Puławy

Biegi Niepodległości – wciąż trwają zapisy

Jak już informowaliśmy jakiś czas temu, w tym roku po przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami do puławskiego kalendarza powracają Biegi Niepodległości.

Podczas imprezy zaplanowanej 11 listopada przewidziano start na dwóch dystansach, biegacze wystąpią w wyścigu na 5 oraz 10 kilometrów. Pobiegną zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnych kategoriach wiekowych od 16. roku życia. Zawody będą rozgrywane na 2,5 kilometrowej pętli, o zróżnicowanym podłożu. Podczas imprezy zaplanowano również biegi dla młodzieży na dystansach od 600 do 1800 metrów. Biegacze występujący na dwóch głównych dystansach wystartują w samo południe spod Skweru Niepodległości w Puławach.

Osoby, które chciałyby uczcić Święto Niepodległości na sportowo, wciąż mają okazję, by dołączyć do grona biegaczy. Link do zapisów znajduje się na stronie internetowej organizatora wydarzenia, czyli Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, tam też można poznać szczegółowy regulamin biegów oraz znaleźć informacje dotyczące opłaty startowej, którą należy uiścić.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button