Miasto Puławy

Strategia rozwoju miasta – zgłoś swoje uwagi

Urząd Miasta Puławy zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących Strategii Rozwoju miasta Puławy z perspektywą do 2030 roku. Projekt tego dokumentu jest dostępny na stronie internetowej puławskiego Ratusza, puławianie mogą się z nim zapoznać i zgłosić ewentualne uwagi. Podobny dokument przyjęto ostatnio w 2014 roku.

Strategia przedstawia diagnozę obecnego stanu miasta w różnych jego aspektach oraz proponuje rozwiązania, które miałyby uczynić Puławy bardziej atrakcyjnym miejscem do życia. Mieszkańcy, którzy chcieliby wyrazić swoje zdanie na temat dokumentu oraz przekazać konkretne wskazówki co do zmian w jego treści, powinni wypełnić specjalny formularz konsultacyjny, który również można znaleźć na oficjalnej stronie puławskiego Urzędu Miasta. Jest także inna możliwość. 9 listopada w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” zaplanowano specjalne spotkanie dla mieszkańców, dotyczące właśnie projektu strategii rozwoju Puław na najbliższe lata.

Konsultacje społeczne wśród puławian potrwają do 5 grudnia. Ostatecznym kształtem dokumentu zajmie się później Rada Miasta.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button