Miasto Puławy

Wszystkie Strony Świata wracają do Puław

Już po raz jedenasty w Puławach odbędzie się ważne wydarzenie dla wszystkich melomanów, czyli Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata. Impreza wraca do naszego miasta po przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami.

Wszystkie Strony Świata to festiwal różnych brzmień, począwszy od muzyki tradycyjnej poprzez wpływy ludowe, a skończywszy na kompozycjach współczesnych oraz autorskich interpretacjach młodych twórców. W tym roku usłyszymy między innymi kompozycje Antonio Vivaldiego, Franza Schuberta czy Astora Piazzoli. Wśród artystów występujących w naszym mieście w ramach tego wydarzenia zaprezentuje się Orkiestra Kameralna Filharmonii Częstochowskiej oraz wybitni soliści. Festiwal otworzy zaś koncert zespołu Przybył, zatytułowany “Gdy miasto wita ciemność”.

Wszystkie wydarzenia w ramach tej imprezy będą odbywać się w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”, instytucja zapewnia, że już niebawem przekaże szczegółowe informacje dotyczące repertuaru oraz cen biletów. Festiwal Wszystkie Strony Świata potrwa od 10 do 13 listopada.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button