Miasto PuławySport

Ogromne zainteresowanie meczami Azotów w nowej hali

Szczypiorniści Azotów Puławy mają za sobą już dwa mecze rozegrane w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lubelskiej. Nowa lokalizacja przyciąga bardzo wielu chętnych do kibicowania.

W związku z tym klub podjął decyzję, że od następnego domowego meczu puławskich szczypiornistów, czyli zaplanowanego na 30 października starcia z MMTS Kwidzyn bramki na halę zostaną otwarte już półtorej godziny przed spotkaniem. Przybycie kibiców na 15 minut przed meczem powodowało bowiem tworzenie się przed obiektem na ul. Lubelskiej gigantycznych kolejek. Było to spowodowane przede wszystkim względami sanitarnymi. Każda osoba przed wejściem na halę jest bowiem poddawana mierzeniu temperatury, co automatycznie wydłuża czas wejścia na obiekt.

Klub apeluje również do fanów o zajmowanie miejsc przypisanych na bilecie, jest to także podyktowane kwestiami wymogów służb sanitarnych oraz porządkowych. Przedstawiciele władz puławskiej drużyny przypominają też, że wcześniejsze przybycie umożliwi zapoznanie się z ofertą sklepiku klubowego, w którym można zaopatrzyć się w gadżety związane z azotowym teamem.

foto: KS Azoty Puławy, profil Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button