Miasto Puławy

Kolejna rywalizacja rowerzystów przed nami

Coraz niższe temperatury i typowo jesienna aura nie zachęcają do aktywności fizycznej. Mimo to najwytrwalsi miłośnicy jazdy na rowerze mogą uczestniczyć w akcji Nie-Oficjalne zakończenie sezonu. Jest to ogólnopolska inicjatywa, aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację Aktywne Miasta, dobrze znaną cyklistom z rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski i dołączyć do akcji w zakładce “Rywalizacje”.

Zasady zabawy są bardzo proste – wyróżnione zostaną osoby, które od 18 do 31 października przejadą na rowerze najwięcej kilometrów, ściagając wcześniej wspomnianą aplikację. Organizatorzy konkursu zaplanowali podział na siedem kategorii wiekowych, od najmłodszych do 17. roku życia aż do seniorów po 65. roku życia. Ponadto rowerzyści będą rywalizować w przedziałach wiekowych 18-24 lata, 25-34 lata, 35-44 lata, 45-54 lata, oraz 55-64 lata.

Nagrodzone zostaną pierwsze 3 osoby z każdej kategorii wiekowej w podziale na kobiety i mężczyzn. Cykliści, którzy przejadą najwięcej kilometrów otrzymają koszulki rowerowe.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button