Miasto Puławy

Punkt szczepień podczas otwarcia hali

W kraju trwa akcja szczepień przeciw koronawirusowi. W ostatnim czasie Ministerstwo Zdrowia odnotowuje kolejne wzrosty zachorowań, duża część zakażeń jest wykrywana w województwie lubelskim. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się zaszczepić, będą mieli okazję to zrobić w sobotę, podczas oficjalnego otwarcia hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lubelskiej.

Punkt szczepień będzie czynny od godz. 17:00, dostępne będą 3 preparaty, Pfizer, AstraZeneca oraz Jonson&Johnson. Osoby chcące się zaszczepić nie muszą wcześniej dokonywać żadnych zapisów czy rejestracji. Akcja jest skierowana w szczególności do osób powyżej 60. roku życia, u których ryzyko ciężkiego przebiegu choroby i powikłań jest znacznie większe. Warto wspomnieć, że podczas uroczystości otwarcia hali obowiązuje też nakaz zasłaniania ust i nosa.

W związku z sobotnią imprezą Urząd Miasta zaapelował też do osób, które wezmą w niej udział o skorzystanie z alternatywnych form komunikacji w związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych przed halą.

Grafika: UM Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button