Miasto Puławy

Miejskie spółki pod lupą radnych

W przyszłym tygodniu na kolejnej sesji zbiorą się radni miejscy. Jednym z głównych tematów obrad będą informacje na temat stanu finansowego i funkcjonowania miejskich spółek.

Rada Miasta pochyli się nad dokumentami dotyczącymi m.in. Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Nieruchomości Puławskich czy Miejskiego Zakładu Komunikacji. Informacje bedą dotyczyć sposobu funkcjonowania oraz bilansu finansowego spółek za zeszły rok, który z powodu pandemii i związanych z nią obostrzeń z pewnością był dla nich bardzo trudny.

Ponadto podczas wrześniowej sesji powróci także sprawa planu zagospodarowania przestrzennego dla lokalizacji Kościuszki 5, która podczas sierpniowych obrad wywołała sporo emocji i kontrowersji wśród mieszkańców.

Tradycyjnie prezydent Paweł Maj przedstawi swoje działania podjęte od ostatniej sesji, będzie też czas na wolne wnioski, interpelacje i zapytania radnych. Obrady rozpoczną się w czwartek 30 września o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy, będzie można je śledzić za pośrednictwem serwisu esesja.tv.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button