Miasto Puławy

Radni miejscy spotkają się w komisjach

W tym tygodniu radni miejscy zasiadający w komisjach mają przed sobą sporo pracy.

Serię obrad w poniedziałek zainaugurowała Komisja Promocji Miasta, Kultury i Współpracy, zaś już następnego dnia na zebraniu zbierze się Komisja Rewizyjna. W środę spotkają się zaś radni zrzeszeni w Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego. Podczas tego posiedzenia zaplanowano wysłuchanie informacji dyrektora puławskiego SP ZOZ o aktualnej sytuacji placówki. Radni spotkają się też z przedstawicielami Zespołu do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Na czwartek swoje obrady zaplanowali zaś członkowie Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. W ramach posiedzenia odbędzie się spotkanie z członkami klubu UKS Badminton Puławy oraz z przedstawicielami Puławskiej Rady Seniorów. Obradom z uwagą powinny przysłuchiwać się też osoby zainteresowane otwarciem nowej hali widowiskowo-sportowej. Ten temat znalazł się bowiem w porządku posiedzenia.

Obrady wszystkich komisji będą rozpoczynać się o godz. 16:00, mieszkańcy mogą śledzić je na żywo za pośrednictwem serwisu esesja.tv.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button