InformacjeLPU24wszystkie

Basen MOSiR z elektronicznym pomiarem czasu [VIDEO]

Mieszkańcy Puław od kilku lat narzekali na niewygodny system korzystania z puławskiej pływalni. Teraz wreszcie to się zmieniło. Już nie trzeba wychodzić z wody na 15-minutową przerwę, nie obowiązują też zmiany “na dzwonek”.

W okresie letnim, kiedy puławianie korzystali Aqua Parku na świeżym powietrzu, na zakrytym basenie trwał montaż elektronicznego systemu naliczania opłat. Teraz każdy korzystający z basenu przy wejściu na szatnię otrzymuje opaskę z chipem oraz uiszcza opłatę za pierwszą godzinę. Ewentualnej dopłaty dokonuje się przy wyjściu – opaska odmierza czas, jaki spędzamy na basenie.

Andrzej Śliwa – dyrektor MOSiR w Puławach

Nowy system już działa. Puławianie do dyspozycji otrzymali także nowe boksy w szatniach. Koszt takiej inwestycji to około 100 tys. złotych. Wkrótce będziemy mogli spodziewać się dalszych zmian, w planach jest także aplikacja pokazująca ile osób obecnie korzysta z pływalni oraz, jeśli to rozwiązanie się sprawdzi, wprowadzenie elektronicznych opasek odmierzających czas także na odkrytym basenie i lodowisku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button