Sport

Nowi piłkarze i poważna kontuzja w Wiśle

Klub Wisła Puławy poinformował o pozyskaniu do drużyny dwóch nowych piłkarzy.

Barw “Dumy Powiśla” będzie bronić 29-letni Ariel Wawszczyk. Obrońca przeniósł się do Puław z Motoru Lublin. Od początku ubiegłego sezonu piłkarz zanotował w tym zespole 35 występów, zdobywając dwa gole. Wawszczyk ma doświadczenie grania w pierwszej i drugiej lidze. Umowa, którą związał się z puławskim klubem będzie obowiązywać do końca sezonu z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

Kolejnym wzmocnieniem Wisły Puławy jest 18-letni Dominik Banach, który dołączył do zespołu na zasadzie transferu czasowego z występującego w ekstraklasie Radomiaka. Pozycja Dominika na boisku to skrzydłowy bądź ofensywny pomocnik.

Niestety, są też gorsze wieści dla fanów puławskiego klubu. Drużyna poinformowała bowiem w swoich mediach społecznościowych, że podczas jednego z treningów poważnej kontuzji doznał Przemysław Skałecki. Po szczegółowych badaniach okazało się, że doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Zawodnika czeka więc operacja i rehabilitacja, a to oznacza, że Skałeckiego prawdopodobnie w rundzie jesiennej na boisku już nie zobaczymy.

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button